آژانس تبلیغاتی برندتیک مشاور و مجری خدمات تبلیغات

در واقع شما با حداقل سرمایه گذاری می توانید به حداکثر میزان فروش دست یابید. این در حالی است که اگر بخواهید همچنان به صورت سنتی کسب و کارتان را بچرخانید، بایستی هزینه های زیادی را متقبل شوید.
تبلیغات هدفمند
ایده‌های خلاقانه و بکر گرافیکی پایه و اساس تبلیغات هدفمند بوده و نقش پراهمیتی در بازاریابی و تبلیغـات دارد. برندتیک با اتکا به نیروهای پرتوان، خلاق، فنی و هنری بهترین ایده‌ها و طرح‌ها را ایجاد و تبدیل به زیباترین و مؤثرترین محتوا، طرح و پیام تبلیغاتی می‌نماید.

برندتیک؛ به عنوان آژانس ارائه کننده‌ راهکارهای همپارچه‌ساز در فعالیت‌های تبلیغاتی، رویداد محور و تولید محتواهای قابل ترویج، در عرصه تبلیغات و فعالیت‌های رسانه‌ای و دیجیتال شناخته می‌شود.
گفتنی است تمامی راهکارهای خلاق این شرکت در چارچوب خط مشی برندهای شناخته شده و منطبق بر دستورالعمل‌های بازاریابی سازمان‌ها ارایه شده و خدمات تخصصی برندتیک در راستای مدیریت برارتباطات بازاریابی و فعالسازی برند در بازارهای جدید بسیار موثر است.
فعالیت‌های برندتیک، در بازار ایران از حدود سه سال پیش به منظور به کارگیری دانش و تجربه بازار جهانی و بومی سازی آن در بازار ایران آغاز شد.

برندتیک به صورت حرفه ای به شما و سازمانتان خدمت رسانی می کند و با برندهای ایرانی زیادی همکاری داشته است. در طول این مدت خدمت، دریافتیم که با داشتن دید علمی به تبلیغات، می توان تبلیغاتی با کیفیت و خلاق تولید کرد و سازمان را به ارتقاء رساند. به همین سبب همواره با بررسی دیدگاه ها و علم نوین، سبب بهبود کسب و کار شما خواهیم شد. تبلیغات موثر و یکپارچه برای دیده شدن برند و ثبت شدن در ذهن و قلب مخاطبین و مشتریانتان ضروری و اجتناب ناپذیر است.

دسترسی به اهداف سازمان
برندتیک در راستای بهبود کسب و کار، دستیابی به اهداف سازمان، افزایش تعامل، افزایش فروش و سودآوری، خدمات و سرویس های گوناگونی به سازمان ها ارائه می دهد و با استفاده از ابزارهای نوین، موجب بهبودی سازمان شما شده و شرایط ایده آلی را برایتان ایجاد خواهد کرد.
کاهش هزینه های سازمان
از دیگر مأموریت های برندتیک این است که با انجام خدمات تبلیغاتی و با استفاده از تکنولوژی روز دنیا، هزینه های سازمان شما را به حداقل می رساند و به شما کمک می کند تا در جای درست و مناسب سرمایه گذاری کنید. برای مثال با توجه به نوع کسب و کار شما اپلیکیشنی را برای شما انتخاب می کند و کسب و کارتان را در آن به نمایش می گذارد. همچنین با تولید محتوای مناسب و جذاب افراد زیادی را جذب صفحه شما در دنیای مجازی می کند.