طراحی گرافیک سبک های مختلفی داره منم فقط اونایی که الان کاربرد دارن رو میگم تا با خوندنش به رشد کسب و کارتون کمک کنید.در این مقاله از سایت برندتیک قصد داریم به معرفی سبک های طراحی گرافیک بپردازیم پس تا آخر مقاله همراه ما باشید.

معرفی انواع سبک های گرافیک

انواع سبک های تصویرسازی : سبک ها زیادن و من فقط موفق ترین هاشو میگم و میگم که با توجه به نوع کسب و کار چه سبکی مناسبه.

شما از این سبک ها می تونید توی طراحی کارت ویزیت، طراحی تراکت، طراحی برشور، طراحی کاتالوگ، طراحی مجله، طراحی کتاب، طراحی وب سایت و طراحی محصولاتتون استفاده کنید.

  • طراحی مسطح یا فلت دیزاین (flat)

این سبک تقریبا از سال ۲۰۱۴ رواج یافت خیلی سبک خوبیه من خودم ازش لذت میبرم .و علاوه بر من تحقیقات نشون داده ۶۰ درصد کاربرای فضای مجازی هم این سبک رو می پسندن، خوبی این سبک اینه هم سادس و هم قابل فهمه از هم مهمتر چون توسط نرم افزارهای طراحی وکتور طراحی میشه حجم کم و سرعت بارگزاری بالایی هم داره.کلا المان های فلت دیزاین فقط با تفاوت رنگ مشخص میشوند.

تایپوگرافی

تایپوگرافی تکنیکی در گرافیک است که با حضور چاپ در عرصه نشر کتاب به وجود آمده است. با آمدن چاپ، برای تلطیف کردن کلمات چاپی که خشک به نظر می رسیدند، حرکاتی در بخش هایی از لغات و برجسته کردن آن ایجاد می کردند.گاهی آن را با خوشنویسی (کالیگرافی) اشتباه می گیرند. در تایپوگرافی خوانا بودن مهم است زیرا در زمینه ای استفاده می شود که اطلاع رسانی وجه بارز آن است.

این سبک هم سبک جالبیه کافیه توی نت کلمه Geometric Shapes رو سرچ کنید به عکس های جالبی میرسید، این سبک سعی میکنه با استفاده از اشیاء منطقی مثل مثلث، دایره،مربع، مستطیل و… به طرح های انتزاعی برسه.