لینکدین یک شبکه اجتماعی بر اساس روابط تجاری‌ میباشد که اصولا در آن می توانید تبلیغ های مربوط به کسب و کار دیگران و استارت آپ های مختلف را ببینید. در این مقاله از سایت برندتیک به بررسی تمام راه حل های دانلود از لینکدین خواهیم پرداخت. با ما همراه باشید.

لینکدین LinkedIn

روز به روز بر تعداد افرادی که از لینکدین استفاده می‌کنند، افزوده می‌شود. هر روز بر محبوبیت این شبکه اجتماعی در بین کاربران افزوده می‌شود. چرا که این شبکه اجتماعی، یک شبکه اجتماعی تجاری است که در سال ۲۰۰۲ میلادی ساخته شد و در ۲۰۰۳ افتتاح گردید. اما از سال ۲۰۱۸ بود که اشتراک گذاری محتوای ویدئویی در این شبکه اجتماعی به سرعت افزایش پیدا کرد و ترافیک بیشتری را به خود اختصاص داد.

برای بسیاری از کاربران که از لینکدین استفاده می‌کنند، دانلود و ذخیره سازی محتوای این شبکه اجتماعی کمی دشوار است. ولی با این حال، می‌توان با استفاده از برخی روش ها، محتوای متنی و ویدئوی موجود در لینکدین را دانلود نمود.

نحوه دانلود ویدیو و فیلم از لینکدین

روش دانلود ویدیو از لینکدین با Keep Offline

وب سایت Keep Offline یکی از ابزار هایی است که به شما در طریقه دانلود فیلم  کمک میکند. تنها کافی است آدرس ویدیویی در لینکدین که قصد دانلود آن را دارید از نوار آدرس مرورگر کپی کرده و سپس آن را در وب سایت Keep Offline قرار دهید و سپس بر روی Download کلیک کنید تا فایل با فرمت های مختلف برای شما به نمایش در بیاید و سپس بتوانید آن را دانلود کنید.

نحوه دانلود فیلم از لینکدین توسط DoVideo

نحوه دانلود فیلم از لینکدین توسط DoVideo

DoVideo یکی دیگر از ابزار های مفید در دانلود کلیپ از لینکدین میباشد.برای استفاده از این ابزار هم مانند وب سایت Keep Offline کافی است تا آدرس ویدیویی در LinkedIn که قصد دانلود آن را دارید از نوار آدرس مرورگر کپی کنید و سپس در DoVideo قرار دهید. بعد از آن لینک های قابل دانلود از ویدیو مد نظر شما در اخیتارتان گذاشته خواهد شد.

نحوه دانلود ویدئو 

این روش دانلود یکی از آسان ترین روش هاست ولی ممکن است هم اکنون دیگر جوابگوی شما نباشد و مجبور باشید از دو روش بالا استفاده کنید. برای دانلود ویدئو از لینکدین به این روش باید سراغ ویدیویی بروید و روی آن راست کلیک کرده و سپس Open Video In New Tab را بزنید.پس از آنکه ویدیو در صفحه جدید باز شد، بر روی آیکون دانلود بزنید. سپس اگر از شما مسیر بارگیری خواسته شد آن را مشخص کنید و منتظر بمانید تا ویدیو در کامپیوتر شما بارگیری شود.